Hakkımızda - MapMyApple

Tarımda, tarımsal bilginin ve ekimdeki teknolojik desteğin, uygun fiyat, teknoloji kullanma deneyimi veya ilgili bilgilere zamanında erişim açısından kısıtlamalar olmaksızın dünyadaki tüm meyve yetiştiricilerine mevcut olması gerektiğine inanıyoruz.

Elma yetiştiricilerinin karşılaştığı gerçek sorunlarını araştırmamıza alarak, her kullanıcıya kişiselleştirilmiş bir program sağlayan, her zaman ve her yerde 7/24 kullanılabilen bir MapMyApple uygulamasını oluşturduk.

Temel ekibimize ek olarak, müşterilerle günlük iletişim halindeyiz, yaşamış olduğunuz olayları dinliyor ve ürünümüzü ekiminizin ihtiyaçlarına göre uyarlamaya çalışıyoruz!

Ekibimiz

David Blazevski, CEO

David Blazevski, CEO

david.blazevski@freshagtech.com

David Blazevski, CEO

david.blazevski@freshagtech.com
Jovana Djordjic, Marketing Director

Jovana Djordjic, Marketing Director

jovana.djordjic@freshagtech.com

Jovana Djordjic, Marketing Director

jovana.djordjic@freshagtech.com
Mihajlo Milenkovic, Strategy Officer

Mihajlo Milenkovic, Strategy Officer

mihajlo.milenkovic@freshagtech.com

Mihajlo Milenkovic, Strategy Officer

mihajlo.milenkovic@freshagtech.com
Stefan Manja, Chief Science Officer

Stefan Manja, Chief Science Officer

stefan.manja@freshagtech.com

Stefan Manja, Chief Science Officer

stefan.manja@freshagtech.com
Vuk Ivanovic, Front End Developer

Vuk Ivanovic, Front End Developer

vuk.ivanovic@freshagtech.com

Vuk Ivanovic, Front End Developer

vuk.ivanovic@freshagtech.com
Milos Zinajic, CTO

Milos Zinajic, CTO

milos.zinajic@freshagtech.com

Milos Zinajic, CTO

milos.zinajic@freshagtech.com
Jelena Mircetic

Jelena Mircetic

jelena.mircetic@freshagtech.com

Jelena Mircetic

jelena.mircetic@freshagtech.com

Danışmanlar

Jovana Rakic

Jovana Rakic

jovana.rakic@freshagtech.com

Jovana Rakic

jovana.rakic@freshagtech.com

© 2020 MapMyApple. All Rights Reserved