fbpx
M A P M Y A P P L E

Bizim takım

David Blazevski, CEO

David Blazevski, CEO

david.blazevski@freshagtech.com

David Blazevski, CEO

david.blazevski@freshagtech.com
Jovana Djordjic, Marketing Director

Jovana Djordjic, Marketing Director

jovana.djordjic@freshagtech.com

Jovana Djordjic, Marketing Director

jovana.djordjic@freshagtech.com
Mihajlo Milenkovic, Strategy Officer

Mihajlo Milenkovic, Strategy Officer

mihajlo.milenkovic@freshagtech.com

Mihajlo Milenkovic, Strategy Officer

mihajlo.milenkovic@freshagtech.com
Stefan Manja, Chief Science Officer

Stefan Manja, Chief Science Officer

stefan.manja@freshagtech.com

Stefan Manja, Chief Science Officer

stefan.manja@freshagtech.com
Vuk Ivanovic, Front End Developer

Vuk Ivanovic, Front End Developer

vuk.ivanovic@freshagtech.com

Vuk Ivanovic, Front End Developer

vuk.ivanovic@freshagtech.com
Milos Zinajic, CTO

Milos Zinajic, CTO

milos.zinajic@freshagtech.com

Milos Zinajic, CTO

milos.zinajic@freshagtech.com

Danışman

Jovana Rakic

Jovana Rakic

Marketing advisor

Jovana Rakic

Marketing advisor

Bizimle iletişime geçiniz

e-mail info@freshagtech.com
telefon 415 666 2275

SRB: +381 64 88 20 178

tr_TRTR
en_USEN sr_RSSR tr_TRTR