O nama - MapMyApple

Sagledavši realne probleme sa kojima se proizvođači jabuke suočavaju razvili smo aplikaciju MapMyApple. Naša ideja je da ponudimo stručno znanje koje se primenjuje u najvećim voćnjacima i uči na prestižnim Univerzitetima svim proizvođačima jabuke unutar aplikacije MapMyApple.

Saradnja sa velikim kompanijama poput kompanije Delta Agrar iz Srbije dala nam je mogućnost da sagledamo koje principe primenjuju majstori u ovoj industriji i priliku da njihovo znanje i iskustvo prenesemo u aplikaciju.

Cornel univerzitet iz Njujorka je vodeća akademska institucija u oblasti precizne poljoprivrede i primene najnovijih tehnologija u poljoprivredi. Saradnja sa Univerzitetom Cornel nam je omogućila pristup najnovijom naučnim saznanjima, ali i mogućnost da testiramo svoje aplikacije na voćnjacima u državi Njujork koji su partneri Cornel univerziteta.

Pored osnovnog i stručnog tima svakodnevno smo u komunikaciji sa proizvođačima kao što si ti, slušamo vaše priče i trudimo se da naš proizvod prilagodimo tvojim realnim potrebama u voćnjaku!

Naš Tim

David Blazevski, CEO

David Blazevski, CEO

david.blazevski@freshagtech.com

David Blazevski, CEO

david.blazevski@freshagtech.com
Jovana Djordjic, Marketing Director

Jovana Djordjic, Marketing Director

jovana.djordjic@freshagtech.com

Jovana Djordjic, Marketing Director

jovana.djordjic@freshagtech.com
Mihajlo Milenkovic, Strategy Officer

Mihajlo Milenkovic, Strategy Officer

mihajlo.milenkovic@freshagtech.com

Mihajlo Milenkovic, Strategy Officer

mihajlo.milenkovic@freshagtech.com
Vuk Ivanovic, Front End Developer

Vuk Ivanovic, Front End Developer

vuk.ivanovic@freshagtech.com

Vuk Ivanovic, Front End Developer

vuk.ivanovic@freshagtech.com
Milos Zinajic, CTO

Milos Zinajic, CTO

milos.zinajic@freshagtech.com

Milos Zinajic, CTO

milos.zinajic@freshagtech.com
Jelena Mircetic, Business Analyst

Jelena Mircetic, Business Analyst

jelena.mircetic@freshagtech.com

Jelena Mircetic, Business Analyst

jelena.mircetic@freshagtech.com

Savetnici

Jovana Rakic

Jovana Rakic

jovana.rakic@freshagtech.com

Jovana Rakic

jovana.rakic@freshagtech.com

Stručna podrška

Zoran Đogić

Zoran Đogić

diplomirani inženjer poljoprivrede i odgovorni agronom u voćnjaku Delta Agrar

Zoran Đogić

diplomirani inženjer poljoprivrede i odgovorni agronom u voćnjaku Delta Agrar
Stefan Manja

Stefan Manja

diplomirani inženjer poljoprivrede

Stefan Manja

diplomirani inženjer poljoprivrede

© 2020 MapMyApple. All Rights Reserved