O nama - MapMyApple

Mi verujemo da agronomsko znanje i tehnološka podrška u uzgoju treba da bude dostupna svim proizvođaima voća u svetu, bez ograničenja u vidu cenovne pristupačnosti, iskustva u korišćenju tehnologija ili pristupa bitnim informacijama pravovremeno.

Sagledavši realne probleme sa kojima se proizvođači jabuke suočavaju kreirali smo aplikaciju MapMyApple koja pruža personalizovan program svakom korisniku i dostupna je 24/7 u svakom trenutku i na svakom mestu.

Pored osnovnog tima svakodnevno smo u komunikaciji sa korisnicima, slušamo Vaše priče i trudimo se da naš proizvod prilagodimo potrebama Vašeg zasada!

Naš Tim

David Blazevski, CEO

David Blazevski, CEO

david.blazevski@freshagtech.com

David Blazevski, CEO

david.blazevski@freshagtech.com
Jovana Djordjic, Marketing Director

Jovana Djordjic, Marketing Director

jovana.djordjic@freshagtech.com

Jovana Djordjic, Marketing Director

jovana.djordjic@freshagtech.com
Mihajlo Milenkovic, Strategy Officer

Mihajlo Milenkovic, Strategy Officer

mihajlo.milenkovic@freshagtech.com

Mihajlo Milenkovic, Strategy Officer

mihajlo.milenkovic@freshagtech.com
Stefan Manja, Chief Science Officer

Stefan Manja, Chief Science Officer

stefan.manja@freshagtech.com

Stefan Manja, Chief Science Officer

stefan.manja@freshagtech.com
Vuk Ivanovic, Front End Developer

Vuk Ivanovic, Front End Developer

vuk.ivanovic@freshagtech.com

Vuk Ivanovic, Front End Developer

vuk.ivanovic@freshagtech.com
Milos Zinajic, CTO

Milos Zinajic, CTO

milos.zinajic@freshagtech.com

Milos Zinajic, CTO

milos.zinajic@freshagtech.com
Jelena Mircetic

Jelena Mircetic

jelena.mircetic@freshagtech.com

Jelena Mircetic

jelena.mircetic@freshagtech.com

Savetnici

Jovana Rakic

Jovana Rakic

jovana.rakic@freshagtech.com

Jovana Rakic

jovana.rakic@freshagtech.com

© 2020 MapMyApple. All Rights Reserved